Pályázati Felhívás Doktorandusz Parkolásra

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Egyetemi Doktorandusz Önkormányzata (továbbiakban: DÖK) a Ludovika Egyetemi Campuson történő hallgatói parkolásról szóló 2/2022. számú campus főigazgatói utasítás alapján pályázatot hirdet a Ludovika Campus szabad parkolóhelyeinek, azon belül is a Ludovika Huszár Lovarda melletti – a Korányi Sándor utca és a Diószegi Sámuel utca által határolt területen lévő – parkoló doktorandusz hallgatók által történő használatára.

A DÖK a parkolóhelyek kiosztását az alábbi felhívás szerint valósítja meg.

1. A pályázásra jogosultak köre:

a) aktívdoktoranduszhallgatóijogviszonnyalrendelkezőhallgatók; b) nappaliéslevelezőmunkarendűdoktoranduszhallgatók;
c) akiknemrendelkeznekkollégiumiférőhellyel.

2. A pályáztatás szempontjai:

a) a hallgató állandó lakóhelye és az Egyetem közötti távolság;

b) az utazás időtartama.

3. A pályázat meghirdetésének időpontja: 2024. október 7.

4. A pályázat benyújtása

A pályáztatás a Neptun-rendszer felületén keresztül történik, kérelem formájában 2024. február 16. 8:00 és 2024. február 23. 23:59 közötti időszakban.

A Neptun-rendszerben való jelentkezés menete:

HWEB > Ügyintézés > Kérvények > Parkolási kérelem > űrlap kitöltése, mellékletek csatolása > kérvény leadása.

A parkolási pályázat beadásának határideje: 2024. október 11. 23:59.

Címkék: Parkolás